Dil Seçimi
Menü
Sosyal Medya
 • Ilgaz Prefabrik

  Ilgaz İnşaat Tic. A.Ş. altında oluşturulan Ilgaz Prefabrik markası prefabrik beton ürünler ve endüstriyel sanayi yapıları projelerine üretim, nakliye, montaj hizmeti vermektedir.

  https://ilgazprefabrik.com/
 • RailOne Ilgaz Demiryolu Sistemleri Üretim İthalat İhracat Limited Şirketi

  2007 yılında Alman PCM RailOne AG ile ortaklaşa kurulmuş hızlı demiryolu hatları için hat ve makas tarversi üreten firmadır. Ayrıca RailOne Ilgaz RHEDA sistemini de şehirlerarası ve şehiriçi ulaşım hatları için sunmaktadır.

  https://www.railone.com/
 • REBLOC

  Ilgaz İnşaat AŞ, Rebloc lisanslı EN-1317-2 ve CE sertifikalı Avrupa standartlarında kalıcı ve geçici beton performans bariyerleri üretimi sunmaktadır.

  https://www.rebloc.com/
 • Ilgaz Quality Teknoloji Yatırımları A.Ş.

  Ilgaz Quality (IQ) yeni nesil teknoloji yatırımları hedefiyle 2018'de kurulmuştur. Metal işleme ve demiryolları yük vagonu üretimine yönelik faaliyetleri bulunur. Yük taşımacılığı için TSI standartlarına uygun vagon tasarımlarına sahiptir.

  https://ilgazquality.com/
 • Fil İnşaat Makine San. Tic. A.Ş.

  Fil, 1995 yılında kurulmuş yüksek ve endüstriyel yapılarda uzmanlaşmış inşaat firmasıdır. Prefabrik beton elemanlar ve bunlar ile ilgili taahhüt işleri yapar.

Web sitemizdeki çerezleri (cookie) kullanıcı deneyimini artıran teknik özellikleri desteklemek için kullanıyoruz. Detaylı bilgi için tıklayınız.
Tamam