Dil Seçimi
Menü
Sosyal Medya

 

 

#

ILGAZ Construction SRL

2020 yılında ILGAZ Construction Srl firması kurularak Bükreş Ilfov’da 2 adet Beton Üretim ve 1 adet Prekast üretim tesisi ile hazır beton üretimi, prekast ön ve art germe kiriş üretimi, montajı, köprü, viyadük ve yol inşaatlarında hizmet vermeye başlanmıştır.

İletişim için: info@ilgazconstruction.com

 


 

fill-insaat-logo-firmalar-ve-istirakler

Fil İnşaat Makine San. Tic. Ltd. Şti.

Yüksek ve endüstriyel yapılarda uzmanlaşmış inşaat firmasıdır. Prefabrik beton elemanlar ve bunlar ile ilgili tahhüt işleri yapar.

 


 

railone-ilgaz-firmalar-ve-istirakler2

Railone Ilgaz Demiryolu Sistemleri Üretim İthalat İhracat Limited Şirketi

Alman Rail.One ile ortaklaşa kurulmuş hızlı demiryolları için hat ve makas tarversi üreten firmadır.

 


 

tatravagonka-ilgaz-firmalar-ve-istirakler2

TI Vagon Fabrikası San. ve Tic. A.Ş.

Slovak Tatravagonka Poprad sro ile ortak kurulmuş olan firma demiryollarında yük taşımacılığı için TSI standartlarında vagon üretir.

 


 

ilgaz-insaat-firma-ve-istirakler-intecro-logo-

Intecro Fabrika Mekatroniği ve Robotizyon Çözümleri

INTECRO, robotik, mekatronik ve endüstriyel otomasyon teknolojilerini temelinde, değişen dünya koşullarına bağlı teknoloji gereksinimlerini dikkate alarak, tüm endüstriyel alanlarda ve hizmet sektörlerinde çözümler üretmek üzere yapılanmıştır.

INTECRO, 2009 yılında endüstriyel robotik sektöründe çalışmış yönetici ve mühendislerin bir araya gelerek kurduğu endüstriyel teknoloji firmasıdır. Gerektiğinde multi disiplinli bir yapıda organize olan firmamız bilimsel projelerde robotik ve mekatronik temelli katılım sağlayarak Ar-Ge çözümleri üretmektedir.

INTECRO ROBOTİK, kendi yetenekleri ve olanakları ile birlikte partneri olan diğer firmalar ile daima işbirliği içinde, en iyi bildiği alan olan robotik ve mekatronik teknolojilerinin merkezinde kalarak çeşitli alanlarda kullanılmak üzere;

  • Robotlu Fabrika Otomasyonu Çözümlerini,
  • Robotik Metal İşleme Çözümleri (Kaynak,Kesme ,Delme ,Birleştirme, Presleme)
  • Robotlu Makine Çözümlerini,
  • Robotlu Montaj Hatlarını,
  • Robotik Çalışma İstasyonlarını,
  • Robotlu Laboratuar Çözümlerini,
  • Robotlu Üretim ve Paketleme Hatlarını,
  • Anahtar teslim olarak müşterilerine sunmaktadır.

 


 

ilgaz-insaat-firma-ve-istirakler-robital-logo-slider-

Robital Robotik Sistemler

Robital, endüstriyel üretimde kaynak uygulamaları başta olmak üzere metal işleme alanında robotik sistem­lerin kullanımının ve öneminin artması sonucu, uygun fiyat ve yüksek kalite ölçeğinde avrupa standartlarında ürettiği ürünleri ile ihtiyaca cevap vermek üzere kurulmuştur.

Robotlarla birlikte sistemlerin tamamlayıcı ana unsurları olan poziyoner, slider, gantry, pillar gibi robotik çevre birimlerine olan talep doğrultusunda, yerli ve yurtdışı pazarda artan talebe cevap verebilmek gayesiyle, 2014 yılında başlattığı yatırımlarını tamamlamıştır.

Robital bünyesinde barındırdığı Arge, Tasarım, Üretim, Satış ve Servis bölümleri ile standart çok eksenli robot ve çevre birimleri üretirken, yenilikçi teknoloji anlayışıyla geliştirmekte olduğu standart robotik ürün­lerini, yurt içi ve yurt dışında bulunan entegratör, otomasyon, proje ve mühendislik firmalarına ve nitelikli son kullanıcıya ulaştırır.

Halihazırda 4000m2 kapalı olmak üzere toplam 8100m2 alana sahip yeni fabrikasında faaliyetlerini büyüyerek sürdüren Robital, tesislerinde CNC Kesim, CNC Abkant Büküm, Robotik Kaynak Hattı, CNC Talaşlı İmalat, Gerilim Giderme, Kalite Kontrol, Kumlama, Boyama gibi kabiliyetleri ile 2000 ton/yıl hammadde işleme kapasitesine sahiptir. Mevcut üretim olanaklarıyla, yüksek kalite, güç ve hassasiyete sahip, sektörün önde gelen tüm robot markalarına uyumlu, CE belgeli standart ürünlerini, rekabetçi fiyat avantajı ve lokal servis desteğiyle pazara sunmaktadır.

Her geçen gün sayıları artan bayi, partner/entegratör ve müşteri ağıyla yeni iş geliştirmelerde aktif olarak rol almaktadır.

Robital, gelişmekte olan Türkiye ve çevre ülkelerin sanayisine metal işleme teknolojileri temelinde spesifik olarak hizmet vermeyi amaçlamaktadır.

Web sitemizdeki çerezleri (cookie) kullanıcı deneyimini artıran teknik özellikleri desteklemek için kullanıyoruz. Detaylı bilgi için tıklayınız.
Kabul Et